KINO: Repertuar

Repertuar nie został jeszcze ustalony. Prosimy spróbować później.

Serdecznie zapraszamy do KINA w Łukcie! kontakt: 508 006 019
Uwaga, kino zastrzega sobie możliwość zmiany w repertuarze!Terminarz zajęć

Ostatnia aktualizacja: 18 Marca 2020 godz: 10:33:33

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym zajęcia w GOK-u zostają zawieszone do odwołania.

GMINNY OŚRODEK KULTURY W ŁUKCIE

  SEKCJE GODZINY
  rodzaj zajęć prowadzący odbiorca sala PON WT ŚR CZW PT SOB
Zaj. rękodzielnicze
co 2 tygodnie
Katarzyna Miszczuk dzieci świetlica / bankietowa     14:00      
Zaj. rękodzielnicze Katarzyna Miszczuk dorośli bankietowa     16:00      
Fitnes / Step Katarzyna Miszczuk dorośli taneczna   17:30    17:30    
nauka gry na gitarze klasycznej Robert Tokarski dzieci
/dorośli
muzyczna / taneczna     18:00      
gry planszowe Grzegorz Malinowski dzieci
/młodzież
świetlica    17:00        
Chór Natalia Bałdyga dorośli bankietowa / taneczna  16:45          
kawiarenka internetowa Grzegorz Malinowski dzieci
/dorośli
komputerowa 14:00 14:00 14:00 14:00 14:00 n/n
Zespół Muzyczny Robert Tokarski młodzież
/dorośli
muzyczna      18:00      
Zajęcia świetlicowe Natalia Ciskowska dzieci świetlica / bankietowa       14:00    
Zajęcia kulinarne Natalia Ciskowska dzieci bankietowa   14:00        
Joga Małgorzata
Brzóska
dorośli taneczna     17:30      
Nauka gry na pianinie oraz nauka śpiewu Natalia Bałdyga dzieci / młodzież / dorośli   zajęcia indywidualne
 

moderator

Aktualności

02 Kwietnia 2020 godz: 13:09:13

GRA - Pokonamy wirusa!

Zagraj w edukacyjną grę na temat pandemii koronawirusa, przejdź przez 8 zadań i poznaj tajemnicę walki z wirusem.

https://www.goklukta.pl/gra/

moderator

01 Kwietnia 2020 godz: 09:02:59

Wspominamy: Dzień Dziecka 2019

Wspominamy festyn z okazji Dnia Dziecka z roku 2019. Zabawa odbyła się przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Łukcie. Dla dzieci i rodziców czekała masa atrakcji! Zabawy z animatorką, zajęcia plastyczne, dmuchaniec, wata cukrowa, popcorn, fotobudka, koncert Żeńskiego Chóru Kameralnego oraz występ zespołu muzycznego z GOK-u.

moderator

30 Marca 2020 godz: 10:16:53

Integracyjne Drewniane Gry z dawnych czasów

Integracyjne Drewniane Gry z dawnych czasów – wspólna zabawa dla rodzin i nie tylko…

Kochani niezwykłe czasy wymagają niezwykłych działań. Brakuje nam spotkań z Wami, ale cały czas myślimy o Was i działamy. Piszemy projekty, będziemy szyć maseczki, ogłosiliśmy akcję z Życzeniami Wielkanocnymi. Pani Kasia stworzyła w międzyczasie wspaniałe gry integracyjne, w które będziemy grać jak tylko uporamy się z KORONAWIRUSEM. Gry będzie można wykorzystać zarówno w domu kultury, jak i podczas różnych imprez plenerowych. Drewniane gry z dawnych czasów to super zabawa nie tyko dla dzieci, ale całych rodzin. Pozdrawiamy Was – Pracownicy Domu Kultury w Łukcie.

moderator

30 Marca 2020 godz: 09:43:45

Dzielimy się naszymi publikacjami - cz. 3

Kontynuujemy udostępnianie naszych publikacji. Dziś prezentujemy Państwu gazetki NGŁ z roku 2017.

Nasza Gmina Łukta rok 2017

Życzymy przyjemnej lektury!

moderator

27 Marca 2020 godz: 22:06:10

Ogłoszenie Proboszcza

„Drodzy Parafianie, nadszedł czas, w którym musiałem podjąć jedną z trudniejszych decyzji w moim życiu, jednak uważam, że bardzo odpowiedzialną. Stosując się do zaleceń, które przestrzegać musimy w całym kraju, mówiących że podczas jednej Mszy Świętej NIE MOŻE PRZEBYWAĆ W KOŚCIELE WIĘCEJ NIŻ 5 WIERNYCH, zmuszony jestem od najbliższej niedzieli (29.03.20r.) zamknąć drzwi Kościoła do odwołania! Kocham Was wszystkich i nie wyobrażam sobie jak miałbym spośród Was wybrać jedynie piątkę, która mogłaby uczestniczyć w Eucharystii. Jakimi kryteriami miałbym się kierować? Jak spojrzeć szóstej osobie w oczy i odmówić jej indywidualnego spotkania z samym Jezusem Chrystusem? Dbając o Wasze zdrowie i życie od tej niedzieli Mszę Świętą (w intencji Nas wszystkich) będę sprawował w samotności, przepełniony bólem, ale i nadzieją. Takiego dosadnego Postu jak ten jeszcze nie miałem! Msze Święte w tygodniu będą odprawiane codziennie o godzinie 17.00 – proszę o kontakt wszystkie osoby, które mają zamówione intencje. Gdyby ktoś potrzebował skorzystać z Sakramentów proszę o kontakt telefoniczny. Nie odwiedzę również chorych i cierpiących w Pierwszy Piątek Miesiąca jedynie ze względu na troskę o ich bezpieczeństwo Zupełnie inny wymiar będą miały tegoroczne Święta Wielkanocne. Triduum Paschalne się odbędzie, jednak również za zamkniętymi drzwiami. Przypominam, że codziennie można łączyć się we wspólnej modlitwie Różańcowej o godzinie 20.30. Kochani to bardzo trudny czas, pełen niepewności, ale i czas próby. Solidaryzujmy się, ale poprzez modlitwę indywidualną. Stosujmy się do zaleceń i UFAJMY PANU, że niebawem spotkamy się wszyscy w naszym Kościele na Mszy Dziękczynnej w podzięce za okazane łaski. BĄDŹ WOLA TWOJA, JAKO W NIEBIE TAK I NA ZIEMI…,,
Wasz proboszcz, ks. Zbigniew
Z Panem Bogiem

Joanna Kubicka

26 Marca 2020 godz: 10:54:52

Prześlij życzenia

 


 

Informacja: Przesłanie materiału filmowego lub zdjęcia zawierającego wizerunek osób wiąże się z akceptacja i zgodą na rozpowszechnianie wizerunku.

moderator

25 Marca 2020 godz: 13:53:37

Szyjemy maseczki

Do przelewów zagranicznych niezbędny jest kod SWIFT : POLUPLPR,
IBAN: PL84 8857 1012 3007 0700 0390 0001

 

moderator

23 Marca 2020 godz: 12:10:55

Dzielimy się naszymi publikacjami - cz. 2

Kontynuujemy udostępnianie naszych publikacji. Dziś prezentujemy Państwu gazetki NGŁ z roku 2016.

Nasza Gmina Łukta rok 2016

Życzymy przyjemnej lektury!

moderator

19 Marca 2020 godz: 11:46:05

Dzielimy się naszymi publikacjami

 

 

W związku z utrudnieniem dystrybucji najnowszego numeru gazetki "Nasza Gmina Łukta", zdecydowaliśmy się umieścić kilka jej fragmentów i wywiadów na naszych stronach internetowych, aby dotarły one mimo wszystko do naszych czytelników. Dodatkowo postanowiliśmy podzielić się z Wami starszymi numerami w całości. Gazetki zamieszczamy w formie PDF-ów. Kolejne numery będą umieszczane partiami z podziałem na lata. Zaczniemy od roku 2015. Pierwszy numer gazetki to prawdziwy biały kruk! :)

Link do wywiadu z panią Anną Adamowicz (Ciotka Franukowa)

 

 

Nasza Gmina Łukta rok 2015

Życzymy przyjemnej lektury!

moderator

18 Marca 2020 godz: 16:04:01

Uzupełniamy materiały filmowe

Mając teraz trochę więcej czasu, uzupełniamy stopniowo nasze zbiory o materiały niepublikowane wcześniej szerszej publiczności. Zaczynamy od zapisu wideo dziecięcego przedstawienia teatralnego pt.:

O mądrej Krolewnie i smoku ze Złotej Góry

Więcej o przedstawieniu pod linkiem: https://www.goklukta.pl/index.php?id=strona&menu=GOK&sc=1&dzial=Kolo_teatralne

moderator

17 Marca 2020 godz: 13:22:33

Harcerz jest pożyteczny i niesie pomoc bliźnim

moderator

12 Marca 2020 godz: 13:26:21

Młodzież też potrafi

"Pionki na start - Młodzieżowe spotkania planszowe" to projekt realizowany od 01.01.2020 r. do 30.6.2020 r. odbywający się w Gminnym Ośrodku Kultury w Łukcie, który zbiera pokolenie 13-19 lat - pokolenie, które nie zna świata bez Internetu, telefonu, posiadający słabszy kontakt z człowiekiem.
Celem projektu jest zwiększenie umiejętności społecznych i interpersonalnych uczestników projektu 12 osób z terenu gminy Łukta za pomocą gier planszowych. Gry nie tylko bawią, ale też rozwijają wyobraźnię, uczą przewidywania i podejmowania decyzji, ponoszenia odpowiedzialności. Są doskonałym sposobem spędzania czasu wolnego, alternatywą dla telewizji, komputera.

Projekt „Pionki na start”, mimo że jest projektem realizowanym przez młodzież, odpowiedzialność finansowa i merytoryczna za niego spoczywa na Gminnym Ośrodku Kultury. Koordynatorem projektu jest Grzegorz Malinowski, ja natomiast pomagam mu przy realizacji projektu, pilnuję spraw formalnych i rachunkowych. - Mówi Dyrektor Gminnego Ośrodku Kultury Pani Anna Czubkowska, zaś na pytanie, czy GOK ma zamiar w przyszłości brać udział w podobnych projektach odpowiada - Myślę, że tak, wszystko natomiast zależy od zaangażowania młodzieży. Jako dom kultury jesteśmy otwarci na współpracę z młodymi ludźmi. Fajnie jest patrzeć jak młodzież ma jakiś cel w życiu, realizuje go i czerpie z tego przyjemność. Zachęcam uczniów do udziału w różnych przedsięwzięciach czy konkursach, ponieważ podczas takich projektów dostajemy możliwość nabycia niezbędnych umiejętności, dzięki którym w przyszłości łatwiej będzie nam nawiązywać kontakt z innymi ludźmi, instytucjami, jak również łatwiej będzie znaleźć zatrudnienie.
W projekcie młodzież zorganizuje szereg spotkań, na których będą uczyć się grać w gry planszowe. Efektem kulminacyjnym będą trzy turnieje gier, na których będą służyć wiedzą i pomocą innym uczestnikom. Dodatkowo zostanie przez nich zorganizowana wycieczka do Poznania na Festiwal Fantastyki „Pyrkon”. Organizując wycieczkę czy turnieje gier, uczestnicy będą musieli nawiązać współpracę z różnymi instytucjami i ludźmi, poszukać sponsorów.

Uczestniczę w projekcie jako koordynator - mówi Grzegorz Malinowski z Gminnego Ośrodka Kultury - moim zadaniem jest czuwanie nad realizacją projektu, pilnowanie harmonogramu prac, motywowanie młodzieży oraz zachęcanie do wspólnej integracji. Zawsze służę radą, daje niezbędne wskazówki uczestnikom projektu i wspieram ich w działaniach. Program Równać Szanse to inne spojrzenie na realizacje projektu niż dotychczasowych przedsięwzięć w jakich miałem przyjemność uczestniczyć. To też dla mnie nowość, że w kluczowych aspektach muszę się wycofać i dać wolną rękę młodym. To młodzież decyduje jak zrealizuje swoje zadania, a jak ich w tym wspieram. Mamy plan, mamy wyznaczone cele, ale przecież do ich realizacji jest wiele dróg. Ważne, by uczestnicy projektu znaleźli swoją własną, dzięki temu, całe to przedsięwzięcie staje się im bliższe, mają poczucie odpowiedzialności za to co robią i chętniej się angażują w prace całego zespołu.

Nikodem Nadolny


moderator

11 Marca 2020 godz: 13:43:27

Informacja

moderator

26 Lutego 2020 godz: 13:08:08

Na miłość nigdy nie jest za późno - przedstawienie teatralne

moderator

24 Lutego 2020 godz: 10:02:43

Zapraszamy na zajęcia rękodzielnicze

moderator

(strona 1)

123456789101112131415161718192021222324
252627282930313233343536373839404142434445464748
4950515253545556575859


Kalendarz wydarzeń

08 Marca 2020

Przedstawienie Mozaika Miłomłyn

05 Marca 2020

Spotkanie na temat cytologii

28 Lutego 2020

Warsztaty Mary Kay

22 Lutego 2020

Kaziuki Wilniuki

12 Stycznia 2020

28 Finał WOŚP

06 Stycznia 2020

Orszak Trzech Króli

więcej >Projekty GOK i QLT

Sesje Rady Gminy

Majówkowa Wycieczka Rowerowa

Turniej Gier Komputerowych

Konkurs Plastyczny

Ochrona danych osobowych


"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Operacja mająca na celu utworzenie Punktu Informacji Turystycznej - źródła wiedzy o gminie Łukta
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wdrażanie Lokajnych Strategii Rozwoju.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.


"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Operacja mająca na celu Zakup sprzętu nagłośnieniowego dla Gminnego Ośrodka Kultury w Łukcie
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju.
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Gminny Ośrodek Kultury w Łukcie, adres: ul. Kościelna 2B, 14-105 Łukta, godziny otwarcia: 09:00 - 19:00,
nr tel. GOK: +48 (89) 646 64 64, dyrektor: +48 (89) 642 16 20, kino: +48 508 006 019, e-mail: gok@goklukta.pl Jesteśmy na Facebook-u
autor: Grzegorz Malinowski